Gündem

Akhisar’da okullar YKS öncesi dezenfekte edildi

Akhisar Belediyesi, 27-28 Haziran’da yapılacak Yükseköğretim Müesseseleri İmtihanı YKS evveli ilçedeki mektepleri dezenfekte etti.

İmtihana girecek tüm talebelere galibiyetler dileyen Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, şehir genelinde korona virüse karşı çaba etmeye devam ettiklerini vurgulayarak şu söylemelerde bulundu: “Öncelikle imtihana girecek tüm talebelerimize galibiyetler diliyorum. 27-28 Haziran’da hakikatleşecek imtihan evvelinde, gençlerimizin sıhhatli bir civarda imtihana girebilmeleri için ilçemizdeki tüm imtihan merkezlerini itinayla dezenfekte ettik. Tüm gençlerimize tekerrürden galibiyetler dilerim. Kalbimiz sizinle. Unutmayın, imtihan neticeyi ne olursa olsun sizler bizim için çok kıymetlisiniz”

Tüm imtihan merkezkeri Dezenfekte edildi

Geçtiğimiz hafta sonu reelleşen LGS evvelinde de mekteplerde dezenfekte çalışması yapan Akhisar Belediyesi takımları, bu kere de YKS evvelinde de tüm imtihan merkezlerini dezenfekte etti. Mekteplerin giriş kapısından çocukların elle değebilecekleri kapı kollarını ve çerçeveleri, merdivenleri ve fobiliklerini, sınıfları, sıraları, hocaların masalarını, pencere kollarını ve lavaboları dikkatli bir biçimde virüs ve mikroorganizmalardan temizletildiği ifade eden belediye yetkilileri, mekteplerin, imtihana girecek talebeler için hazır hale getirildiğini belirtti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu