Gündem

Akhisarspor’un yeni sponsoru Akhisar Belediyesi

Lig ekiplerinden Akhisarspor, Akhisar Belediyesi ile göğüs sponsorluğu için uyuştu.

2017-2018 sezonundan bu yana göğüs sponsoru bulunmayan Akhisarspor, uzun bir aranın ardından göğüs sponsorluğu için Akhisar Belediyesi ile uyuştu. Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “İyi günde makûs günde her zaman kentimizin ekibi Akhisarspor’umuzun arkasındayız. Ekibimize dayanak olmaya devam edeceğiz” dedi.

2019-2020 ve 2020-2021 sezonu için Akhisarspor Kulüp Başkanı Fatih Karabulut ile göğüs reklamı uyuşması imza atan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, daha evvelden uyuşması imza atılan kol reklamlarının da devam ettiğini ifade etti.

Başkan Dutlulu: “Her zaman ekibimizin sponsoruyuz”

Mevzuyla alakalı söyleme yapan Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “İyi günde, makûs günde her zaman takımımızı arttayız. Daha evvelden kol reklamı vererek dayanak olduğumuz, Süper Lig yolunda çaba veren Akhisarspor’umuza göğüs sponsoru olarak desteklediyeceğiz. Kentimize ve ekibimize hayırlı olsun. Ekibimizin daha önceki günlerine dönmesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Karabulut: “Misal bir dayanak”

Akhisarspor Kulüp Başkanı Fatih Karabulut ise, “Her zaman takviyeleri ile bize efor veren Akhisar Belediye Başkanımız Besim Dutlulu’ya çok teşekkür ederiz. Bu güç zamanlarda göğüs reklamı uyuşması ile ekibimize misal bir dayanakta bulunması oldukça coşturucu. Katkısı olan herkese teşekkür ederiz” dedi.

Yılmaz Vural: “Başkanımızın yardımı çok kıymetli”

Akhisarspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural da, belediye takviyesinin çok kıymetli olduğunu ifade ederek, “Bu güç yarıyılda belediyenin Akhisarspor’a destekledimesi bizleri oldukça mutlu etti. Zira filhakika ekonomik açıdan çözüm bulmakta güçlük yaşadığımız bir yarıyıldan geçiyoruz. Kulüp başkanımız, as başkanımız ve ben, Belediye Başkanımız Besim Dutlulu’yu ziyaret ederek bu mevzu hakkında görüştük ve sağ olsunlar bizlere dayanakta bulunacaklarını ifade ettiler. Belediye Başkanımız Besim Dutlulu bugüne kadar zati hep yanımızdaydı ve bundan sonra da yeniden her zaman yanımızda olacaklarını ifade ettiler. Belediye Başkanımızın babası Ahmet Dutlulu da bu ekibin kuruluşlaşmasında geçmişte büyük desteklediyen, büyük emekleri olan çok kıymetli birisidir. Çok mutluyuz; çözümsüz bir gidişat vardı ve belediyemizin dayanaklarıyla bu vaziyetin üstesinden geleceğiz. Akhisarspor’u politika üstü görmek de büyük bir iftihardır. Politika ve spor beraber olacak iş değil. Başkanımızın şu andaki yardımı inanın çok kıymetli ve biz kendisine çok teşekkür ediyoruz. Umarım bu yardımın karşılığında bir üst lige çıkmak olası olur. Bunun için sonuna kadar çaba edeceğiz” söylemesinde bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu