Gündem

Ankara’da Soma Bölgesel Isıtma Sistemleri konuşuldu

Manisa Büyükşehir Belediyesinin Soma’da galibiyetle sürdürdüğü etrafçı yatırım Soma Bölgesel Isıtma Sistemleri’nin masaya yatırıldığı ziyarette, sistemin Soma ve Manisa için ehemmiyeti anlatıldı.

Manisa ile alakalı yatırım ve projeler için Ankara’ya giden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün; Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Erkan Akçay, AK Parti MKYK Azası Murat Baybatur, Manisa milletvekilleri İsmail Bilen, Semra Kaplan Kıvırcık, Mehmet Ali Özkan, AK Parti Şehir Başkanı Salih Süratli, Soma Belediye Başkanı Ali Tulup, Soma Kaymakamı Fatih Akkaya ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Dayanakçısı Ramazan Burak Aslay ile beraber Enerji ve Natürel Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile toplandı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Soma’da galibiyetle sürdürülen Bölgesel Isıtma Sistemleri yatırımıyla alakalı gelinen son vaziyet hakkında Enerji ve Natürel Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, dev yatırımın Soma’daki hava niteliği açısından ehemmiyetine vurgu yaptı. Başkan Ergün, bölgesel ısıtma sistemleri ile ısıtılacak hane rakamı amaçları ve yeni yatırımlarla alakalı da Bakan Dönmez’i bilgilendirdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı