Gündem

Argox Etiket Yazıcı

Argox Etiket Yazıcı

Argox Etiket Yazıcı, uygun fiyatlı olması bakımından piyasada fazla rağbet gören ve tercih edilen bir üründür. Üretici firmaya olduğu kadar tüketici firmaya da kolaylık sağlayan bir yapıdadır. Etiklerin kolayca düzenlenmesi, ürünün en belirgin özelliğidir. Bu özelliği sayesinde firmalar, kendilerine özgü tasarımları kolaylıkla oluştura bilmektedir.

Model Havuzu Geniş Olan Bir Ürün

Argox etiket yazıcı modelleri oldukça çeşitlidir. Takriben yirmiden fazla ürün modeli vardır. Bu ürün modeli çeşidi ile yapışkanlı etiketten, kimlik bileziğine kadar oldukça geniş bir ürün için etiket üretilebilmektedir. Termal transfer ile direk termal özellikleri olan ürün, çeşitli baskı çözünürlüğüne sahiptir. Ürünün, ayarlanabilir baskı genişliği ve uzunluğu bakımından ihtiyaca cevap verme kapasitesi de vardır.

Baskı hızı bakımından yeterli kapasitede olan yazıcı, ribonlu ya da ribonsuz yazdırma seçenekleri sunmaktadır. Kesici ünitesi opsiyonel bir seçenek olarak sunulmaktadır. Ayrıca etiket sıyırma ünitesi de be seçeneklerdendir. Gerçek zaman saati ve font kartı gibi aranan özellikleri de bulunur. Argokee klavye ve argonet print server seçeneklerini isteyen firmalar kullanabilmektedir.

Özellikleri Boyutunun Üstünde

Argox etiket yazıcı, termal baskı yapabilmenin yanında doğrudan baskı gerçekleştiren 203 dpi baskı çözünürlüğüne sahiptir. USB bağlantı noktaları sayesinde fazlaca alanda kullanılabilir. Yazıcı, hem seri hem paralel hem de USB kesici bağlantı noktaları ve haberleşme portları bulunur. Kolay uyum sağlaması, ürünü diğerlerinden bir adım öne taşır. Yüksek performans elde edilen bir üründür.

Yüksek baskı kalitesi ile uygun fiyat, bu yazıcı modelinin en temel noktasıdır. Endüstriyel temel tabanlı barkod yazıcısı olmasına ilave olarak, baskı genişliği, tüketicinin işini kolaylaştırmaktadır. Boyut itibarıyla küçük olmasının yanı sıra firmaların ihtiyacına tam manasıyla cevap vermesi, kullanım alanının neden bu kadar yaygın olduğunu göstermektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi