Gündem

Azimli’de yeni nesil sayaçların ilk okuması yapıldı

MASKİ Genel Müdürlüğü, alt ve üstyapısını yenileyerek sağlıklı ve modern çevreler kazandırdığı mahallelere yeni nesil uzaktan okumalı su sayaçları ve muhafaza kutularının montajını ücretsiz bir şekilde yapmaya devam ediyor. MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, alt ve üstyapı çalışmalarıyla adeta dönüşüm yaşayıp su sayaçlarının montajı da tamamlanan Saruhanlı ilçesine bağlı Azimli mahallesine bir ziyarette bulunarak yeni nesil sayaçların ilk okuma işlemlerini yerinde takip etti. Genel Müdür Yardımcısı Çevik, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamını vatandaşlara ileterek yeni sistemin hayırlı olmasını diledi.

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, basılan ilk faturaları Mahalle Muhtarı Osman Yanar’a teslim ederek, “Geçen yıl buraya alt ve üstyapı müjdesini vermek için gelmiştik. Tam bir yıl sonra da tüm çalışmalarımızı tamamlayıp yeni nesil sayaçlarımızın ilk okumalarını yapmak için geldik. Azimli mahallemiz yeni nesil uzaktan okumalı sayaç montajlarını ilk yaptığımız mahallelerden birisi. Uzaktan okumalı sistem ile ilk faturalarımızı bastık. Mahalle halkımız adına, Manisa’mız adına bu yeni teknolojinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Genel Müdür Yardımcısı Çevik’e Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Şerafettin Yüncüoğlu, Abone İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Fehmi Özcan, İlçe Hizmetleri Şube Müdürü Güray Coşkun, MASKİ Saruhanlı İlçe Şefi Kerim Ali Oruç Orhan ve teknik personel de eşlik etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi