Gündem

Başkan Akın tercih merkezinde öğrencilerle buluştu.

Turgutlu Belediyesinin, üniversite tercihlerini yapacak olan öğrencilere yönelik üçüncü kez hayata geçirdiği Üniversite Tercih Merkezi projesi kapsamında ücretsiz danışmanlık hizmeti verilmeye devam ediliyor. Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarının açıklanmasının hemen ardından Eski Belediye Binası ile Turgutlu Eğitim Kurs Merkezinde (TURBEM) kurulan tercih merkeziyle üniversite adayı gençler, tercih uzmanlarının desteğiyle kendileri için en doğru ve uygun tercihleri yapma imkanına sahip oluyorlar. İki noktada kurulan tercih merkezlerinde 20 Ağustos Cuma gününe kadar danışmanlık hizmeti verilmeye devam edilecek.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın ise Eski Belediye Binasında kurulan tercih merkezini ziyaret etti. İstanbul Aydın Üniversitesi tercih danışmanı, üniversite adayı gençler ve aileleri ile bir araya gelen Başkan Çetin Akın, gençlerle tercihleri ve geleceğe dair planları hakkında sohbet etti.

Bu yıl üçüncü kez hayata geçirilen Üniversite Tercih Projesiyle gençlerin hedefleri ve hayallerini gerçekleştirme noktasında destek olduklarını ifade eden Başkan Çetin Akın, “Üniversite adayı gençlerimize tercih döneminde destek olabilmek adına kurduğumuz tercih merkezimizi ziyaret ederek gençlerimizle ve tercih danışmanımızla bir araya geldim. Geleceğimiz olan gençlerimize yol göstermek amacıyla kurduğumuz danışmanlık hizmetimizden öğrencilerimiz 20 Ağustos Cuma gününe kadar ücretsiz olarak faydalanabilirler. Gelecekleri için önemli bir adım atarak üniversite tercihlerini yapan öğrencilerimizin yanındayız ve en büyük destekçileriyiz“ dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi