Gündem

Başkan Bilgin devreye girdi, 8 yıldır atıl halde olan sondaj hizmete açıldı

Manisa’nın Saruhanlı ilçesine bağlı Mütevelli Mahallesinde zirai ilaç makinelerine su temin etmek için inşa edilen ve 8 yıldır atıl hale bekleyen sondaj ve su deposu, Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin’in devreye girmesiyle hizmete açıldı.

Başkan Bilgin, Başkan Yardımcısı Hüseyin Baysal ile birlikte Mütevelli-Harmandalı yolu üzerindeki üç çam mevkiinde bulunan depoyu yerinde inceledi. Gerekli bakım ve onarımı yapılıp hizmete açılan deponun yöre çiftçisi için hayırlı olmasını dileyen Bilgin, “Tarımsal üretiminde çiftçinin en büyük ihtiyaçlarından biri olan ilaçlama suyunu bugün itibariyle hizmete açmış bulunuyoruz. Hayırlı olsun. Çiftçilerimize bol mahsullü, bereketli bir yıl diliyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi