Gündem

Başkan Çerçi, Bakan Pakdemirli’ye sunum yaptı

Bir dizi ziyaretler ve temaslarda bulunmak üzere Manisa’ya gelen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, belediye başkanlarıyla buluşmada toplandı. Tertip Edilen buluşmada kırsal kalkınmaya büyük umursayan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi de Bakan Pakdemirli’ye bir sunum asıllaştırdı.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli Manisa ziyaretinde, belediye başkanları ile bir otelde tertip edilen buluşmada toplandı. Buluşmaya Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, AK Parti MKYK Azası ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Manisa Milletvekilleri Uğur Aydemir, İsmail Bilen, Semra Kaplan Kıvırcık, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Celal Bayar Üniversitesi MCBÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, AK Parti Manisa Şehir Başkanı Salih Süratli, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, ilçe belediye başkanları, oda başkanları, alakalı müessese müdür ve destekçileri katıldı.

Belediyenin takviyelerini ve yaptıkları çalışmaları anlattı

Buluşmada Bakan Pakdemirli’ye sunum yapma fırsatı bulan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yunusemre Belediyesi tarafından verilen tarım ve hayvancılık desteklemelerinden bahsetti. Orman Müdürlüğünden belediyeye tahsis olan Mesir Tabiat Parkı, Ortaköy Biyolojik Göleti ve Yunus Emre Kültür Parkı’nın bitmiş projelerini de Bakan Pakdemirli’ye sunan Başkan Çerçi, ayrıca Süreyya Tabiat Parkı’nda belediye tarafından başlatılacak olan projeden de bahsetti. Yunusemre Belediyesinin yaptığı çalışmaları takdirle takip ettiklerini dile getiren Bakan Pakdemirli, Başkan Çerçi’ye teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu