Gündem

Başkan Çerçi’den Kızılay’ın kampanyasına destek

Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Türk Kızılayı’nın ‘Kurban faydasını sene boyu yaşatıyorsan hilal olsun Türkiye’ sloganıyla başlattığı kurban bağış kampanyasına desteklediyerek, kişisel kurban vekaletini Türk Kızılayı’na verdi.

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Türk Kızılayı Yunusemre Şube Başkanı Serdar Sevim ve idaresini ağırladı. Ziyarette çalışmaları hakkında Başkan Çerçi’ye bilgi veren Serdar Sevim Türk Kızılayı’nın ananesel hale getirdiği ve bu sene ‘Kurban faydasını sene boyu yaşatıyorsan hilal olsun Türkiye’ sloganıyla yaşama geçirilen kurban bağış kampanyasına yardım istedi. Şube Başkanı Sevim, “Ananesel hale getirdiğimiz kurban bağış kampanyamız başladı. Bizler de başkanımızı ziyaret ederek kendisinden yardım istedik. Sağ olsun bu sene de kişisel kurban vekaletine kurumumuza affetti. Kendisine yaptığı dayanaktan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Ziyaretten dinlediği memnuniyeti dile getiren Başkan Çerçi de iyilikseverleri bağış kampanyasına destekledimeye çağırarak şunları söyledi: “Türk Kızılayı ülkemizin en büyük dayanak kuruluşlarının başında geliyor. Mazlum ve mağdurun yanında olan kuruluşumuzun her sene tertip ettiği kurban bağış kampanyasına destekledimekten mutluluk dinliyorum. Şube başkanımıza ve idaresine zarif ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor; vazifelerinde zaferler diliyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu