Gündem

Başkan Ergün, Bakan Pakdemirli’ye Büyükşehir’in yatırımlarını anlattı

Bir ekip ziyaret ve analizlerde bulunmak üzere Manisa’da bulunan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, belediye başkanlarıyla buluşmada toplandı. Tertip Edilen buluşmaya katılan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesinin tarım ve hayvancılığa müteveccih projelerinin yanı gizeme, yatırımları hakkında Bakan Pakdemirli’yi bilgilendirdi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, bir ekip programlara katılmak üzere baba ocağı Manisa’ya geldi. Bakan Pakdemirli Manisa ziyaretinde, belediye başkanları ile de buluştu. Bir otelde tertip edilen buluşma programına Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, AK Parti MKYK Abonesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Manisa Milletvekilleri Uğur Aydemir, İsmail Bilen, Semra Kaplan Kıvırcık, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Celal Bayar Üniversitesi MCBÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, AK Parti Manisa Şehir Başkanı Salih Süratli, ilçe belediye başkanları, oda başkanları, alakalı müessese müdür ve takviyecileri katıldı.

Programda laf alan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesinin tarım ve hayvancılığa müteveccih projelerinin yanı gizeme, dev yatırımları ile alakalı sunum yaptı. Başkan Ergün, Manisa’ya müteveccih takviye ve katkıları sebebiyle Bakan Pakdemirli’ye teşekkür etti. Başkan Ergün’nam ardından laf alan ilçe belediye başkanları da Bakan Pakdemirli’ye arzlarını ilettiler. Programın sonunda Başkan Ergün, Bakan Pakdemirli’ye günün hatırasına özel vazo armağan etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu