Gündem

Başkan Ergün, Vali Karadeniz’i ağırladı

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Başkan Ergün yaptıkları çalışmalar hakkında Vali Karadeniz’i bilgilendirdi.

10 Haziran 2020 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan Valiler Kararnamesi sonrasında Manisa Valiliğine soyulan Yaşar Karadeniz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e terbiye ziyareti hakikatleştirdi. Başkan Cengiz Ergün, bürokratları ile beraber belediye binası önünde Vali Karadeniz’i karşıladı. Ziyarette Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Genel Sekreter Takviyecileri Ertuğrul Yıldırım, Ramazan Burak Aslay, Ali Öztozlu, Denetim Heyeti Başkanı Ahmet Türkgüler, Büyükşehir Belediye Meclisi Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü de yer aldı.

“Var eforumuzla çalışıyoruz”

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Vali Karadeniz’e yeni vazife yerinde zaferler diledi. Güzel geldiniz diyerek laflarına başlayan Başkan Ergün, “Hayırlı talihli olsun, Rabbim utandırmasın, Allah hayırlı vazifeler yapmayı kısmet etsin. Manisa, hoş bir şehrimiz. 17 ilçemizde, 1 milyon 440 bin popülasyona sahibiz. Manisa, geniş bir coğrafyaya sahip. Bu sebeple, geniş bir alanda hizmet vermek noktasındayız. Çok şükür Rabbime, her noktaya erişmek için var eforumuzla çalışıyoruz. Bin 88 semtin tüm meseleleri hepsi üzerimizde. Allah sıhhat sağlık verdikçe, ihtimaller güzergahında bu hizmetleri yapmaya çalışıyoruz. Sizlerle beraber allahın izniyle hoş hizmetlere karar veririz. Tekerrür, güzel geldiniz diyorum” diye konuştu.

“Manisa’yı tasvire sürecindeyim”

İade-i ziyaret hakikatleştirdiğini belirten Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, “Manisa’yı tasvire sürecinde her müesseseye ziyaretlerde bulunup, ilk bilgileri almak istiyorum. Böylece azıcık daha süratli yol alayım fikrideyim” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu