Gündem

Başkan Ergün ve Başkan Kayda, sosyal medya hesaplarını askıya aldı

Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Twitter üzerinden paylaştığı son iletisinden sonra idealistler sosyal medya hesaplarını askıya almaya başladı. Milliyetçi Hareket Partili Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda da sosyal medya hesaplarını askıya aldığını açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı söylemede, Türkiye Büyük Millet Meclisinde legal tertip etme yapılıncaya kadar sosyal medya hesaplarını askıya aldığını duyurdu. Kararın ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda sosyal medya hesaplarını askıya aldıklarına söyledi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sosyal medya hesaplarını askıya alma kararına yardım olduğunu belirterek, “Bilge liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin sosyal medya ile alakalı davranışı, bizim de tutumumuzdur. Alakalı legal tertip etme yapılana kadar ben de sosyal medya hesaplarımı askıya alıyorum. #ÜlkücülerHesapKapatıyor” söylemesiyle sosyal medya hesaplarını askıya aldığını duyurdu.

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda ise, “Bilge Liderimiz ve Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in sosyal medyada yaşanan ahlaki çöküntüye işaret ederek almış oldukları karara ve haklı tepkisine uyarak sosyal medya hesaplarımı askıya aldığımı kamuoyuna hürmetle bildiririm” söylemesinde bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu