Gündem

Başkan Kayda, Ankara’da istişare toplantısına katıldı

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’nde tertip edilen ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başkanlık ettiği “Belediye Başkanları İstişare Toplantısı’na” katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli liderliğinde hakikatleştirilen Belediye Başkanları İstişare Buluşmasına, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kula, Sarıgöl ve Selendi belediye başkanları ile beraber katılan Başkan Zeki Kayda, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli önderliğinde hakikatleştirdiğimiz buluşma çok bereketli oldu. Genel Başkanımız ve genel başkan yardımcılarımız ile istişarelerde bulunduk” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinde yeni tip korona virüs ihtiyatları alınarak sosyal mesafeye uygun bir biçimde asıllaşan buluşmanın açılış konuşmasını yapan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, aktüel hadiseler, tercih çalışmaları ve gündeme dair mevzularla alakalı değerlendirmeler yaparak, söylemelerde bulundu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı