Gündem

BELKİ DE YASTIĞINIZIN DEĞİŞME ZAMANI GELDİ…

BELKİ DE YASTIĞINIZIN DEĞİŞME ZAMANI GELDİ…

Bir insan hayatının üçte birini yastıkta geçirir.1 ya da 2 yılda yastığınızı değiştirmeniz gerekir ama size yastığınızı ne zaman değiştirmeniz gerekir detaylı biçimde açıklamak isteriz.

Eğer boyunda bir ağrı söz konusu ise bunun yastık ile doğrudan ilişkisi olduğunu bilmeniz gerekir. Çok yüksek ihtimalle yanlış yastık kullanıyorsunuz. Lütfen web sitemizi inceleyerek veya bizimle iletişime geçerek size hangi yastığın uygun olduğunu belirtmemize izin verin.

Yastığınızda sizi rahatsız eden kokular duyarsanız ve lekelere rastlarsanız yastığınızı değiştirme zamanınınız gelmiş demektir. Özellikle gece kremi uygulamaları ,gece terlemeleri nedeniyle yastığınız kokabilir veya lekelenebilir. Evet yıkama buna bir çözüm olabilir ancak bir yastığı senelerce kullanmak ta sağlığınız açısından doğru olmayacaktır.

Yastığınızı kıvırın eğer eski haline çok hızlı şekilde geri geliyor ise yastığınızı değiştirmeyin ama kıvrımlar mevcut ise yeni yastık alma zamanınız geldi anlamına gelir.

Yastığınıza yattığınız zaman eğer hapşırık oluşuyor ise toz akarları nedeniyle alerjik yapıdaki kişileri rahatsız ediyor demektir ve yastığınızı değiştirmelisiniz. Yastığınızın size uygun yapıda olmaması nedeniyle iyi uyuyamaz iseniz şiddetli baş ağrısı gibi şikayetleriniz gündeme gelir bu da hayat kalitenizi düşürür derhal bir yastık almanızı öneririz. Defalarca yıkama nedeniyle yastığınızın içindeki pamuk eğer top halini aldı ise de yastığı yenilemeniz gerekecektir.

Yastıklarımız ile uyku kalitenizi yükselterek güne zinde ve enerjik başlayın. Yüksek kaliteli ve son derece uygun fiyata üretilen yastıklarımızı tercih ederek lüks otel yastığı deneyimi elde etmeniz sizin elinizde. Toptan ev ve otel tekstili ürünlerimiz için bize ulaşınız. Asies International Tekstil uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu