Gündem

Erbiller Sanayi Sitesindeki çalışmalarda sona gelindi

Uzun yıllardır yolları kötü durumda olan ve çözüm bekleyen Erbiller Sanayi Sitesinde yapılan bordür, parke taşı döşeme ve yol yenileme çalışmalarında sona gelindi. Erbiller Sanayi Sitesinde 8 bin 172 metrekare asfaltlama çalışmaları tamamlanırken 15 bin metrekare parke taşı döşemesi de gerçekleştirildi. Çalışmalar neticesinde uzun yıllardır esnafın yaşadıkları sorunlar çözüme kavuşturuldu.

Yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunan Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Göreve geldiğimiz günden itibaren Erbiller Sanayi Sitemizin ve esnafımızın sorunlarına çözüm bulmak için çabaladık. Erbiller Sanayi Sitemizde yıllardır çözülemeyen sorunları çözmek bize nasip oldu. Erbiller Sanayi Sitemizde yoğun mesai içerisinde sürdürdüğümüz çalışmalarda sona gelmiş bulunuyoruz. Turgutlu’muza her alanda hizmet için, var gücümüzle gece gündüz demeden çalışıyoruz. Çalışmalarımız, yıllardır çözüm bekleyen esnafımıza ve Turgutlu’muza hayırlı olsun” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi