Gündem

Fırtına kamyon devirdi: 3 yaralı

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde tesirli olan şiddetli yağış ve fırtına konut eşyası taşıyan bir kamyonun yıkılmasına neden oldu. Kazada kamyonda bulunan 3 şahıs yaralandı.

Alaşehir ilçesinde saat 19.30 sıralarında Alaşehir’den Salihli istikametine giden Mert Ş. 37 idaresindeki 35 K 44034 plakalı konut eşyası taşıyan kamyon, Kavaklıdere mevkiinde fazla yağıştan dolayı kayganlaşan yol ve şiddetli kasırganın tesiriyle sürücüsünün direksiyon kontrolünü kaybetmesi üzerine karşı şeride geçerek yan yattı. Talih yapıtı kamyonun yıkılması sırasında yolda başka bir taşıtın olmaması mümkün bir felaketi önlerken, kamyonda bulunan 3 şahıs yaralandı.

Sürücü Mert Ş. ve kamyonda bulunan ve adları bilinemeyen değişik 2 şahıs, 112 acil servis takımları tarafından Alaşehir Devlet Sağlık Kurumunda rehabilitasyon altına alındı. Yaralıların hayati riskinin bulunmadığı bilindi. Kaza sebebiyle Alaşehir Salihli yolu takribî 45 dakika trafiğe kapalı kaldı. Yol, Alaşehir Bölge Trafik, Jandarma, Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye takımları tarafından hakimiyet altına alındı. Jandarma vakayla alakalı soruşturmayı sürdürüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu