Gündem

Gölmarmara’da ‘Prestij Cadde’ çalışması başladı

Aydınlatmaları, kilit parke döşemesi ve peyzaj uygulamasıyla prestij kazanacak olan bulvarda başlayan çalışmaları, Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya takip etti.

Kentin gereksinimine müteveccih yatırımları bir bir yaşama geçiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gölmarmara ilçesi Atatürk Bulvarında prestij sokak çalışması reelleştiriyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, MASKİ’nin yürüttüğü alt yapı çalışmasının ardından üst yapı çalışmasına başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya da mevcut bulvarda başlayan çalışmaları araştırdı. Yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi veren Topkaya, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’şan yönergeleriyle, mevcut bulvarı baştan alt yenileyeceğiz. Allah’ın izniyle çalışmalara da başladık. Mevcut bulvarı, çağdaş üst yapısı, aydınlatması ve peyzaj uygulamasıyla hoş bir görünüme kavuşturacağız” dedi.

Topkaya, Büyükşehir Belediyesinin, ilçede Atatürk Bulvarının yanı gizeme, Fatih Sokağında da eş zamanlı olarak kilit parke döşemesi yapacağını dile getirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu