Gündem

Gördes’te 30 kilometrelik yol çalışması

2021 yılı asfalt sezonu kapsamında il genelinde adeta seferberlik başlatan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Gördes ilçesinde 30 kilometrelik güzergahta temel serme çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, Bayat-Balıklı-Boyalı-Yeniköy-Çağlayan-Karayakup-Tepeköy hattında iş makineleri ile yolların kalitesini arttırmak için yoğun bir program uyguluyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu da bu kapsamda, Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, MHP Gördes İlçe Başkanı Abdürrazik Yonat, Gördes Muhtarlık İşleri Müdürü Mustafa Gün ile birlikte hat üzerinde yapılan temel serme çalışmalarını inceledi. İncelemeler sırasında Büyükşehir heyetine muhtarlar da eşlik etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, yapılan hizmetler hakkında muhtarları bilgilendirdi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde sezonda 1200 kilometre yol yapma hedeflerinin olduğunu belirten Öztozlu, “Kırsala desteğimiz tüm hızıyla devam ediyor. Ekiplerimiz il genelinde yol yapımı için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Gördes ilçemizde de temel serme, satih kaplama ve beton yol çalışmaları gerçekleştiriliyor. Yaptığımız yolların kazasız belasız kullanılmasını temenni ediyorum. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Gördes ilçesinin yol ağını iyileştirmek için yapılan çalışmalardan memnuniyet duyduklarını ifade eden Bayat Mahalle Muhtarı Halil İbrahim Uğur, Çiğiller Mahalle Muhtarı Coşkun Ertaş, Balıklı Mahalle Muhtarı Nuri Urhan ve Tüpüler Mahalle Muhtarı Yasin Kurt, Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür ettiler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi