Gündem

Hasan Köse yeniden Sarıgöl Meslek Yüksek Okulu müdürlüğüne atandı

Hasan Köse’nin, Sarıgöl İş Yüksek Mektebi Müdürlüğüne tekerrür soyulması ilçede neşeyle karşılandı.

Öğretim Misyonlusu Dr. Hasan Köse’nin Manisa Celal Bayar Üniversitesi Sarıgöl İş Akademiyi Müdürü olarak yine soyulması sonrası sanki ziyaretçi akını yaşandı. Sarıgöl Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı Hikmet Ertürk ve Özlem Lider, Sarıgöllü İş adamı ve iyiliksever Hüseyin Gümüşlü, Sarıgöl SGK Müdürü Niyazi Kara, Köse’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Sarıgöl Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı Hikmet Ertürk ziyaret sonrası yaptığı söylemede, “Sayın müdürümüzün tekerrür ilçemiz İş Yüksek mektebine soyulması bizleri neşelendirdi. İlçemizdeki MYO seviyesini daha ileri seviyeye taşımak için her türlü desteğe hazırız. Bizler dernek olarak ve yardımseverimiz Hüseyin Gümüşlü ve değişik iyilikseverlerimizin katkılarıyla mektebin ek bina yapılmasını dayanak olacağız. Sarıgöl Belediye Başkanımıza ve kaymakamımıza da dayanaklarından dolayı teşekkür ederim.” dedi.

“Hoş neticeler alacağız”

Sarıgöl İş Yüksek Mektebi Müdürü Dr. Hasan Köse, “Misyonumuza ilk günkü şevk ve azimle devam edip mektebimizi getirdiğimiz yerlerden daha ilerilere götürmek için tüm hissedarlarla ortak çalışarak hoş neticeler almayı tasarlıyoruz, zarif ziyaretleri için herkese teşekkür ederim” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı