Gündem

Hayırsever iş adamına plaket

Manisa’nın tanınmış iş adamlarından erişim ve eğitim sektörüne büyük hizmetler sunan Dündar Çiloğlu, Manisa Sürücüler ve Arabacılar Odası Başkanı Salih Karaağaç’ı ziyaret ederek vazifesinde zaferler diledi. Başkan Karaağaç, iş adamı Dündar Çiloğlu’na erişim sektörüne verdiği takviyelerinden dolayı onurluk ibraz etti.

Yardımsever iş adamı Dündar Çiloğlu Manisa Sürücüler ve Arabacılar Odası Başkanı Salih Karaağaç’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Çiloğlu, “Manisa Sürücüler ve Arabacılar Odası Başkanı Salih Karaağaç kardeşim senelerdir bu sektörün içinde. Daha evvel idare heyeti aboneliği, başkan vekilliği vazifelerinde bulundu. Şimdide odanın başkanlığını yürütüyor. Kendisine vazifesinde zaferler diliyorum, sürücü esnafına hayırlı hizmetler yapacağından kuşkum yok” dedi.

Erişim ve eğitim sektöründe Manisa’ya büyük katkılar sağlayan Dündar Çiloğlu’nu oda da ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Manisa Sürücüler ve Arabacılar Odası Başkanı Salih Karaağaç, “Manisa’mızın saygıdeğer iş adamlarımızdan erişim sektöründe, eğitim sektöründe, katkıları olan Manisa’ya istihdam sağlayan bedelli büyüğümüz Dündar Çiloğlu’nu odamızı ziyaret etmesinden dolayı çok mutlu olduk. Özellikle servis sektöründe ciddi katkılar sağladı. Kendisine verdiği takviyelerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisine sıhhatli uzun ömürler diliyoruz.” dedi. Karaağaç verdiği hizmetlerden dolayı Dündar Çiloğlu’na onurluk ibraz ederek teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu