Gündem

İşaret Dili Kursu için kayıtlar devam ediyor

Atatürk Kültür Sanat ve Gençlik Merkezinde (AKM) gerçekleştirilen işaret dili kursu için ise kayıtlar devam ediyor.

Turgutlu Belediyesi ve Turgutlu Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile işaret dili eğitimi verilmeye başlandı. Pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe günleri gerçekleşen işaret dili kursu iki grup halinde yapılıyor. Sabah grubunun kurs saatleri 10.00 – 13.00 iken öğle grubu ise 13.30 – 15.45 saatleri arasında eğitim alıyor. Atatürk Kültür Sanat ve Gençlik Merkezinde gerçekleştirilen işaret dili kursu için kayıtlar 11 Haziran Cuma gününe kadar AKM veya Turgutlu Halk Eğitim Merkezinden alınacak.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Halk Eğitim Merkezimiz ile vatandaşlarımızın kişisel ve mesleki olarak geliştirmelerine katkı sunabilmek adına yürüttüğümüz ortak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Atatürk Kültür Sanat ve Gençlik Merkezimizde açtığımız işaret dili kursuna katılım sağlayacak kursiyerlerimizin işitme yönünden dezavantajlı olan vatandaşlarımızla sağlıklı ve rahat iletişim kurmalarını amaçlıyoruz. Hemşehrilerimizi işaret dili kursumuza kayıt olmaya davet ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi