Gündem

Jandarma ekiplerinden sürücülere bayram ikramı

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde Jandarma Karakol Komutanlığına bağlı Sarıgöl Jandarma Trafik ekipleri bayram boyunca sürücülere trafik konusunda uyarılarda bulunarak çeşitli ikramlarda bulundu.

Sarıgöl İlçe Jandarma Trafik ekipleri ilçenin giriş ve çıkışlarında sürücüleri uyarıcı amaçlı denetimler yaparak çocuklara şeker, sürücülere de çiçek ve jandarma trafik dergileri hediye ederek, ‘kazasız, belasız’ yolculuk temennisinde bulundu.

“Trafik kurallarını daima uyalım”

Sarıgöl ilçe Jandarma Karakol Komutanlığına bağlı Jandarma Trafik ekiplerinde görevli Uzman Çavuş Halil İbrahim Polat ve Hilmi Polat, bayramın bitmesiyle birlikte ilçeden ayrılış yapan sürücüleri denetlediklerini belirtti. Ekipler, denetimlerde çocuklara şeker ikramında bulunurken, sürücülere de çiçek ve jandarma dergilerinden hediye etti. Bayram sonrası oluşacak olan yoğun trafiğe karşı uyarılan sürücülere hız yapmamaları, 2 saatte bir dinlenmeleri, hatalı sollamadan ve araç başında telefonla konuşmaktan kaçınmaları konusunda ikazlarda bulunan ekiplere araç sürücüleri de teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi