Gündem

Kanalizasyon hattı olmayan sokak kalmadı

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde altyapısı eksik olan noktalarda yaptığı çalışmalarla eksiklikleri gidermeye devam ediyor. Bu kapsamda Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı ekipleri Şehzadeler ilçesine bağlı Turgut Özal Mahallesi 8’inci sokakta 40 metrelik ana kanalizasyon hattı döşeme çalışmasını tamamladı. Turgut Özal Mahallesi Muhtarı İsmet Bakşi, yapılan bu çalışma ile mahallesinde kanalizasyon hattı olmayan sokak kalmadığını belirtti.

“MASKİ, her sıkıntımızda gelip ilgileniyor, gidermeye çalışıyor”

Turgut Özal Mahallesi Muhtarı İsmet Bakşi, MASKİ Genel Müdürlüğünün daha önce de Turgut Özal mahallesinde kanalizasyon ve yağmur suyu kanallarını temizleyerek mahalledeki sorunları giderdiğini söyledi. Muhtar Bakşi, “Özellikle Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e teşekkür ediyorum. Kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarımızı da bu hafta içerisinde temizlediler. Ciddi bir sıkıntıydı bunlar bizim için. Bundan sonra yapılacak işlerin de aynı hızla devam edileceğine inanıyoruz. Bir sıkıntımız olunca arıyoruz hemen gelip ilgileniyorlar, gidermeye çalışıyorlar. Şuan itibari ile mevcut yerleşim alanımızda bir altyapı sorunu kalmadı” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi