Gündem

Kedi besleme tartışmasında oğlu tarafından öldürülen kadın toprağa verildi

MANİSA İHA – Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde 2 gün evvel konutta cesedi bulunan kadının oğlu tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Kedi besleme münakaşası sırasında oğlu tarafından ittirilerek başını mutfak bankosuna çarpması neticeyi yaşamını kaybeden bayan gözyaşları arasında toprağa verildi.

Edinilen bilgiye göre, Arda Semtinde ikamet eden Nuray Duğrul 54 2 Temmuz günü evine tadilat için gelen akıldalar tarafından mutfakta ölü bulundu. Kuşkulu vefatla alakalı soruşturma başlatan Manisa Şehir Emniyet Müdürlüğü takımları, Duğrul’un oğlu İlhan S.’yi 20 nezaretine aldı. İlk ifadesinde annesiyle kahvaltı yaptıktan sonra işe gittiğini ve vefatını komşularından bildiğini kaydolan İlhan S.’nin paradokslu ifadeleri polisin dikkatini çekti. İkinci defa ifadesi alınan İlhan S. bu defa cinayeti itiraf etti. İfadesinde, caddede bulduğu kedileri konuta getirmek istemesi nedeniyle annesiyle müzakereye başladığını aktaran birey, bu sırada annesini göğüs kısmından ittirdiğini ve balansını kaybeden kadının başını mutfak bankosuna çarparak yere düştüğünü anlattığı bilindi. İlhan S., daha sonra yerdeki annesini cep telefonu kamerasıyla kaydolduktan sonra büyük bir fobi yaşadığını ve işe gittiğini ifade etti. Cinayeti itiraf İlhan İlhan S., emniyetteki harekâtlarının ardından çıkarıldığı duruşmaca hapsedilerek cezaevine gönderildi.

Gözyaşları arasında toprağa verildi

Oğlu tarafından öldürülen iki çocuk annesi Nuray Duğrul için bugün cenaze merasimi tertip edildi. Duğrul’un naaşı Merkez Efendi Devlet Sağlık Kurumu Adli Tıp Müesseseyi Morgundaki otopsi harekâtlarının ardından yakınları tarafından teslim alınarak, Molla Şaban Camii’ne getirildi. Duğrul’un kızı Burcu S., cenazede büyük yeis yaşarken, ayakta durmakta zorlandığı görüldü. Genç kızı, yakınları teskin etti. İkindi namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrası Duğrul’un cenazesi, gözyaşları arasında Kırtık Mezarlığı’nda toprağa verildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu