Gündem

Mahalle halkından Başkan Dutlulu’ya pankartlı teşekkür

Özellikle senelerdir yol meseleyi yaşayan Reşatbey Semti Kırbağlar mevkiindeki yurttaşlar caddelerine astıkları pankart ile Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’ya hizmetleri için teşekkür etti.

“Kırbağlar sizinle onur dinliyor Besim Başkanım” yazılı pankart ile Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’yu ağırlayan mahalle sakinleri kendi elleriyle yaptıkları yemekler ile ikramda bulundu. Burada mahalle soğukkanlılarıyla sohbet eden Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Akhisar’daki yol meselesinin senelerdir yaşandığına dikkat sürükleyerek 2020 Türkiye’sine yakışmayan tüm yolları çözüme kavuşturacaklarını ve bu istikamette var eforları ile çalıştıklarını ifade etti.

Akhisar’da asfalt meselesini çözmek için çalışmaların tüm süratiyle devam ettiğini vurgulayan Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Annelerin duası bize her zaman efor veriyor. Hizmetlerimizden hoşnut oldukları için teşekkürlerini ileten Reşatbey Semti durgunlarımız bugün bizleri konuk etti. Nazik davetleri bizleri çok coşturdu, kendilerine teşekkür ediyorum. Vazifemizin verdiği mesullükle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Akhisar’ımızın her semtini hoşlaştırmak için daha çok çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Başlattığımız asfalt saldırıyı ile 1 Nisan tarihinden itibaren şehir genelinde 15 bin ton sıcak asfalt atarak bozuk yol meselesini ortadan kaldırmaya devam ediyoruz. Tek emelimiz Akhisar’ımızın yol meselesini tamamlamak, ulusumuzun mağduriyetini gidermek. Takım dostlarımız tasarı ve program dahilinde mahalle mahalle sokak sokak tüm süratle çalışmalarına devam ediyorlar. Katkısı olan herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu