Gündem

Manisa CBÜ’den Başkan Akın’a anlamlı plaket

Dr. Nevzat Onat ve yardımcılarıyla bir araya geldi. Başkan Akın’a fakülteye yapmış olduğu katkı ve hizmetler dolayısıyla teşekkür plaketi verildi.

Başkan Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Evren Erbaş Ser ile birlikte Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesine ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Akın, Turgutlu Belediyesi ekiplerinin teknoloji fakültesinde gerçekleştirdiği bahçe düzenleme ve istinat duvarı yapım çalışmalarının tamamlanmış halini inceledi. Ziyaretin sonunda ise Hasan Ferdi Turgutlu Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nevzat Onat ve yardımcıları Başkan Çetin Akın’a fakülteye göstermiş olduğu hizmet, katkı ve çalışmalar vesilesiyle teşekkür plaketi takdim etti.

Başkan Çetin Akın, “Turgutlu Belediyesi olarak fakültemizin ve öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla hem fakültemizin görünümü güzelleştirdik hem de öğrencilerimizin fakültede geçirdikleri süreyi daha konforlu hale getirdik. Bu vesileyle aldığım plaket, beni çok mutlu etti” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi