Gündem

Manisa’da 2. Çiçek Festivali 1 Temmuz’da başlıyor

Çiçek Şenliği 1 Temmuz Çarşamba günü başlıyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi’nde reelleştirilecek olan fuar, 5 Temmuz Pazar gününe kadar ziyaretçilere sarih olacak.

Manisa’da 2. defa tertip edilecek olan Çiçek Şenliği’nin hazırlıkları bitirildi. SNS Fuarcılık tarafından geçtiğimiz sene ilki reelleştirilen ve büyük alaka gören Çiçek Şenliği, bu sene 1 Temmuz Çarşamba günü ziyaretçilerle buluşacak.

Manisa Çiçek Şenliği, uzun zamandan beri konutlarından çıkamayan Manisalılara soluk aldıracak. Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi’nin sarih alanlarında reelleştirilecek olan Çiçek Şenliği’nde Türkiye’nin muhtelif bölgelerinden getirilecek olan birbirinden renkli bitki ve çiçek çeşidi Manisalıların alkışına sunulacak. Fidan ve fide çeşitlerinin yanı gizeme tohum, saksı ve bahçe mobilyaları da şenlikte yer alacak. Ziyaretçiler 12.00-24.00 saatleri arasında şenliği gezebilecek.

Festival, sarih alanda tüm kaidelere dikkat edilerek yapılacak

Çiçek Şenliğinde koronavirüs pandemisi sebebiyle üst seviye önlemler alındı. Sarih alanda yapılacak fuara maskesiz giriş yapılamayacak. Ayrıca ziyaretçilerin sosyal mesafe kaidesine uyması sağlanacak. Çiçek Şenliği süresince stantlar ve ortak kullanım alanları sık sık dezenfekte edilecek. Muhtelif noktalara dezenfektan aygıtları yerleştirilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu