Gündem

Manisa’da 5 ilçede asfalt çalışması

Asfalt sezonunun başlamasıyla beraber yol imal çalışmalarına sürat veren Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı takımlar, tehlikesiz ve konforlu erişim için çalışmalarına özveriyle devam ediyor.

İl genelinde sürdürdüğü yol imal çalışmalarıyla yurttaşların erişim çilesine son veren Manisa Büyükşehir Belediyesi, yaz mevsiminin gelmesiyle beraber asfalt çalışmasına sürat verdi. Sezona eforlu bir hazırlık yaptıklarını, ancak pandemi ve TÜPRAŞ’tan yaşanan tedarik meseleyi sebebiyle zaman kaybı yaşadıklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Destekçisi Ali Öztozlu, “1 milyon 100 bin ton malzeme ihalesini yaptık. Filomuza 40 vasıta dayanağında bulunduk. 50 milyonluk bitüm kredisi hazır. Ancak pandemi ve TÜPRAŞ’taki tedarikten dolayı zaman kaybettik. Bunu karşılama etmek için de başkanımızın direktifliye bayram, hafta sonu tanımadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Asfalt takımlarının aynı anda 5 ilçede çalışma yürüttüğüne dikkat sürükleyen Öztozlu, “Demirci, Selendi, Akhisar, Yunusemre ve Soma ilçemizde takımlarımız sahada. Allah’ın izniyle bir gün bile ara vermeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Muhtarlarımızı ziyaret ettiğimiz de ilettikleri memnuniyet, Cengiz başkanımıza teşekkür etmeleri tüm bitkinliğimizi alıyor. Allah’ın izniyle kalan 2 buçuk aylık süreçte, 17 ilçemizde ayak basmadık yer vazgeçmeyeceğiz” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu