Gündem

Manisa’da duyarlı belediye personelleri tebrik edildi

Manisa’da 14 yaşındaki zekâsal manili Burak Karaca’nın hayalini reelleştiren personeller Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Takviyecisi Ertuğrul Yıldırım tarafından tebrik edildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Etraf Koruma ve Hakimiyet Dairesi’nde misyonlarını sürdüren Engin Eyigün ve Denizhan Etizer 14 yaşındaki zekâsal manili Burak Karaca’nın çöp kamyonuna binme hayaline duyarsız kalmadı. Karaca’nın annesi geçtiğimiz günlerde Manisa Büyükşehir Belediyesi ÇÖZMER’i arayarak Burak’ın hayalini iletti. Bu isteğe duyarsız kalmayan Eyigün ve Etizer, Yunusemre Belediyesi’yle iletişime geçerek Burak’ın çöp kamyonuna binme isteğini reelleştirmesine vesile oldu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Takviyecisi Ertuğrul Yıldırım da duyarlı tavırlarından dolayı tebrik etmek için Eyigün ve Etizer’le toplandı. Buluşmada Etraf Koruma ve Hakimiyet Daire Başkanı Fatih Öztürk de hazır bulundu.

Genel Sekreter Takviyecisi Yıldırım, “Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Çözüm Merkezi ünitesinden gelen arz üzerine Burak Kardeşimiz için duyarsız kalmayıp, halka en büyük hizmetin sergilendiğini gösteren kıymetli Etraf Koruma ve Hakimiyet Daire Başkanlığı çalışanlarımıza Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ismine teşekkür ediyorum. Belediyeciliğin ulusla iç içe olmak olduğunu, belediyeyle ulusun iç içe olduğunu gösterdiğiniz için de Allah razı olsun diyorum” ifadelerini kullandı. Yıldırım, Eyigün ve Etizer’e Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ismine armağan ibrazında bulundu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı