Gündem

Manisa’nın dört bir yanında asfalt ve yol çalışması

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Demirci’ye bağlı Sayık Semtinde reelleştirdiği asfalt çalışmalarını kesintisiz sürdürürken, Alaşehir ilçesi Hacıaliler Semtinde de trafik güvenliğini çoğaldırmak emeliyle yol çizgi çalışmaları gerçekleştirdi.

Sayık Semtinin asfalt sevinci

Yeni asfalt sezonuna eforlu bir biçimde hazırlanan Manisa Büyükşehir Belediyesi şehir genelinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Yol Üretim ve Onarım Daire Başkanlığı takımlarınca hakikatleştirilen çalışmalar istikametinde Demirci’ye bağlı Sayık semtinde de çalışmalar tüm süratiyle sürdürülüyor. Yolda yer alan virajlarda da genişletme çalışmaları yapılıyor. Çalışmalardan dinlediği memnuniyet sebebiyle kurban kestiğini dile getiren Sayık Mahalle Muhtarı Fazlı Gökgöz, “Uzun zamandır yolumuz çok bozuktu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’şan direktifleriyle çalışmalara başlandı. Yolda 1. ve 4. virajlardaki vefat virajları da yapılan çalışmalar ile düzenlenip risk en aza indiriliyor. Çalışmalarda katkısı olan Büyük Başkan Cengiz Ergün ve sahadaki personele bireyim ve köylülerim ismine şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Alaşehir’de yollar daha tehlikesiz

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir ilçesinde ehemmiyetli bir çalışmaya daha imzalaydı. Daha evvel sıcak asfalt atılan Hacıaliler Semtinde yol çizgileri de çekildi. Erişim Dairesi Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından yapılan çalışma ile yol daha tehlikesiz hale getirildi. Takımların çalışmalarını takip eden Hacıaliler Mahalle Muhtarı Özer Demir, semte kazandırılan hizmetler dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu