Spor

Manisaspor 55 yaşını kutluyor

Manisa'nın en iyi markalarından biri olan Manisaspor bugün 55. yaşını kutluyor.

Manisa’nın en ehemmiyetli markalarından biri olan Manisaspor bugün 55. yaşını kutluyor. Kulüp Başkanı Murat Yörük yayımladığı iletiyle daha büyük zaferlere imza atmak için var eforlarıyla çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Bir zamanlar Süper Ligde ehemmiyetli zaferler elde eden ve yaşadığı mali meseleler sebebiyle bugün oynadığı 3. Lig’ten Bölgesel Acemi Lig’e düşmesi netleşen Manisaspor 55. yaşını kutluyor.

Manisaspor Kulüp Başkanı Murat Yörük, siyah-beyazlı kulübün 55. kuruluş sene dönümü sebebiyle bir ileti paylaştı.

Başkan Yörük iletisinde, “Dünyadaki tüm Manisasporlular için en onurlu, en şerefli gündür 15 Haziran’lar… Bugün, kulübümüzün 55. kuruluş senesini kutluyoruz. Manisaspor’u 55 yıldır pak duygular, sevgi, aşk, fedakarlık, emek, hizmet, dayanışma, birlik ve beraberlik ayakta yakalamıştır. 55 yıldır yaşattığı ananeleriyle Türkiye’nin hürmetini kazanmış bir çınar olan Manisasporumuz, eforunu taraftarlarımızdan akmaktadır. Yeni başarılar, yeni şampiyonluklar, spor arenasında galibiyetlerle dolu süreklilik, modern vizyon kazandırmak, evrensel bir marka haline gelmek için hep birlikte omuz omuza, yılmadan, azimle çalışmaya devam edeceğiz. Manisaspor Kulübü Başkanı olarak Kulübümüzün 55. senesinde dünyadaki tüm Manisasporlular’ı en içten dileklerimle kutluyor, bugünlere gelmesinde emek vermiş tüm kıymetli Manisasporluları minnetle, şükranla anıyorum.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu