Gündem

MASKİ’de hedef kaliteli ve hızlı hizmet

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il geneline alt ve üstyapı hizmeti sağlarken, bu hizmetlerin vatandaşlara kaliteli ve hızlı biçimde ulaştırılması için de çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu kapsamda MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, MHP Akhisar ilçe Başkanı Ahmet Namal, Büyükşehir Belediyesi MHP Meclis Üyesi Doğan Ensivri ve Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Sorumlusu Aybars Özbilgin eşliğinde Akhisar ilçesinde bulunan Seyitahmet İçme Suyu Tesisini ziyaret etti.

Personel ve malzeme güvenliği üst seviyede tutulacak

İnceleme ziyaretinde MASKİ olarak vatandaşların taleplerine daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde cevap verebilmeyi hedeflediklerini ifade den MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün öncülüğünde yürüttüğümüz çalışmalarımıza bir yenisini de Akhisar Seyitahmet İçme Suyu Tesisinde gerçekleştirmiş olacağız. Her zaman vatandaş odaklı çalışmalar yapmayı hedeflesek de personellerimizin ve malzemelerimizin de güvenliği bizler için üst seviyelerdedir. Bu doğrultuda tesisimizin bulunduğu alanda yapacağımız yeni düzenlemeler ile Akhisar ilçemizi bir merkez haline getireceğiz. Yaptığımız incelemelerin ardından tesisimizde bulunan geniş bir alanı değerlendirip hem vatandaşlarımızın sorunlarına hızlı erişim sağlayacağız hem de personellerimiz ve malzemelerimizin güvenliğini üst seviyelere taşıyacağız” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat