Gündem

MASKİ’den Akgedik-TOKİ’de sahur mesaisi

MASKİ Genel Müdürlüğü, Yunusemre ilçesi Akgedik-TOKİ mevkiinde yaşanan su sıkıntısına yaptığı çalışma ile son verdi. Vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamaması için bölgedeki su kapasitesini iki katına çıkarak olan sondajın bağlantısı sahurdan sonra yapıldı. Yürütülen çalışmayı İçme Suyu Daire Başkanı Fevzi Demir ile Şube Müdürleri Recep Günay Remzi Porsuk ve İlker Kılıç da yerinde takip etti.

İçme Suyu Daire Başkanı Fevzi Demir, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda vatandaşlarımızın sorunlarına son vermek için çalışıyoruz. Sokağa çıkma kısıtlaması ile birlikte su tüketimindeki artış su kaynaklarının yetersiz gelmesine sebep olabiliyor. Biz de bu durumu ortadan kaldırmak için yeni bir sondaj kuyusu açarak içme suyu deposuna bağlantısını yaptık. Bu sayede bölgedeki suyun kapasitesini iki katına çıkardık” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat