Gündem

MASKİ’den Demirci’ye yeni sondaj kuyusu

Analizlerinin yapılması için numune alımı da gerçekleştirilen sondajdan saniyede 6 litre verime sahip su elde edildi.

MASKİ Genel Müdürlüğü, vatandaşların içme suyu sorunu yaşamaması için çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı, Demirci ilçe merkezinin içme suyu kapasitesini yükseltmek için çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Yürütülen çalışmalar ile birlikte 300 metre derinlikte açılan yeni sondajdan saniyede 6 litre verime sahip su elde edildi.

Mahalleye içme suyu konusunda ilave sondaj kuyusu kazandırıldığını belirten Akıncılar Mahalle Muhtarı Nurullah Emekli, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyorum. Hizmette hiçbir zaman ayrım yapmadan mahallelerimize en güzel çalışmaları getirdi. İçme suyu konusunda da Demirci merkezimize ilave yeni bir sondaj kuyusu açıldı. Hayırlısı ile artık su sıkıntısı çekmeyeceğiz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi