Gündem

MASKİ’den İlyaslar Mahallesi’ne AAT müjdesi

MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik, Kırkağaç ilçesine bağlı İlyaslar Mahallesine atıksu arıtma tesisi kazandıracaklarının müjdesini verdi. Karakurt Mahallesinde bulunan atıksu arıtma tesisinde mahalle muhtarları ve vatandaşları ağırlayan Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Çevik’e Manisa Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Ünal Kıykaç, MHP Kırkağaç İlçe Başkanı Halil Boğaz, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırkağaç Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Tahsin Arslan, da eşlik etti. İlyaslar Mahalle Muhtarı Faruk Yayla’ya mahalleye yapılacak atıksu arıtma tesisi projesinin tamamlandığını ve yakın zamanda da inşa çalışmalarının başlayacağının müjdesini veren Gökhan Çevik, Kırkağaç Belediyesi Kent Konseyi Başkanlığına seçilen İlyaslar Muhtarı Faruk Yayla’yı tebrik ederek hediye takdim etti.

İlyaslar Mahallesine yapılacak olan atıksu arıtma tesisi müjdesinden dolayı mutlu olduğunu belirten Mahalle Muhtarı Faruk Yayla, “Mahallemize yapılacak olan atıksu arıtma tesisi bizim için önemli bir hizmet olacak. Sorunlarımız var ve bu sorunların çözülecek olmasından dolayı çok mutluyuz. Karakurt mahallesinde bulunan atıksu arıtma tesisi de muhteşem bir tesis. Adeta içerisinde piknik yapabileceğiniz kadar kokusu olmayan modern bir tesis yapılmış. Böylesine harika bir tesisin mahallemizde de yapılacak olması bizleri gururlandırdı” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi