Gündem

MER Koleji eğitim öğretime 17 Ağustos’ta başlıyor

İmtihan grubundaki sınıflar için 17 Ağustos’ta başlayacak olan eğitim-öğretim seneyi, 24 Ağustos’ta tüm sınıfların ders başı yapmasıyla devam edecek.

MER Koleji İdare Heyeti Başkanı Dr. Emre Mermer 2020-2021 eğitim öğretim senesinin başlangıç tarihinin tanımlandığını açıkladı. Bakanlık tarafından yayımlanan genelgeye göre tüm önlemleri aldıklarını ve mekteplerini hazır hale getirdiklerini kaydolan Mermer, yeni eğitim öğretim senesinin hayırlı olmasını beklenti etti.

MER Koleji Manisa Yerleşke Müdürü Mehmet Kanca da mekteplerinde 2020-2021 eğitim öğretim senesinin ilk olarak 17 Ağustos tarihinde imtihan grubunda bulunan talebeler için başlayacağına söyledi. Kanca, “İlk olarak imtihan grubunda bulunan talebelerimiz için 17 Ağustos tarihinde kapılarımızı açacağız ve eğitim öğretime başlayacak. 7., 8., 11. ve 12. sınıf talebelerimiz 17 Ağustos Pazartesi gününden itibaren eğitim öğretime başlayacak. İmtihan grubunun hemen bir hafta sonrasında ise başka bir deyişle 24 Ağustos tarihinde tüm talebelerimiz mektepteki eğitim öğretime başlamış olacak. Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise talebelerimiz 2010-2021 eğitim öğretim senesine 24 Ağustos tarihinde başlayacak.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu