Gündem

MER Koleji her öğrencisi için bir fidan bağışlayacak

Emre Mermer, TEMA Vakfı tarafından yanan ormanlık alanların yeniden ağaçlandırılması için başlatılan ‘Yeniden yeşerteceğiz’ kampanyasına okullarının her öğrencisi için bir fidan bağışlayarak destek olacaklarını duyurdu.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen orman yangını haberleriyle büyük bir üzüntü yaşadıklarını kaydeden MER Okulları Kurucusu Emre Mermer, “MER Koleji ailesi olarak TEMA Vakfı’nın ülkemizde çıkan orman yangınlarının ardından ‘Hep birlikte yaşamı da umudu da yeniden yeşerteceğiz’ sloganıyla yangından zarar gören bölgelerin yeniden ağaçlandırılması için başlatmış olduğu ‘Yeniden Yeşerteceğiz’ kampanyasını destekliyoruz. MER Koleji olarak her öğrencimiz için bir fidan bağışında bulanacağız. İmkanı olan tüm kişi, kurum ve kuruluşları da yaşamı ve umudu yeniden yeşertmek adına kampanyaya destek vermeye davet ediyorum.” diyerek TEMA Vakfının kampanyasına okul olarak destek verdiklerini açıkladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi