Gündem

MER Koleji’nde LGS provaları

sınıf öğrencileri için son 15 gündür her gün deneme sınavı yarak öğrencileri sınava hazırlarken bir yandan da sınav streslerini yenmeleri için seminerler düzenliyor.

MER Koleji Manisa Kampüsünde 8. sınıf öğrencileri 6 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan LGS’ye sıkı bir şekilde hazırlanmaya devam ediyor. Son 15 gündür her gün deneme sınavlarına giren 8. sınıf öğrencileri bir yandan da düzenlenen seminerlerle sınav stresi ve kaygısıyla baş etmenin yollarını öğrenerek LGS’ye hazırlanıyor.

MER Koleji kurucu temsilcisi ve Eğitim Koordinatörü Mehmet Kanca, “LGS prova sınavı ile 8. sınıf öğrencilerimizin 6 Haziran’da yapılacak olan LGS’ye yakın bir atmosferde deneme sınavına girerek, 2021 LGS kılavuzunda belirtilen sınav kurallarını yaşayarak öğrenmelerini, sınav kaygıları ile baş etmelerini, gerçek sınav anını deneyimlemelerini amaçlıyoruz. Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz. Son 15 gündür her gün deneme sınavı yapıyoruz. Öğrencilerimizin sınav stresini yenmeleri için seminerler veriyoruz. Bugün de öğrencilerimizle toplantı yaparak başarılar diledik.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi