Gündem

Muhtarlara yerinde ziyaret

Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, Sancaklıiğdecik Semti Muhtarı ve Manisa Yörük Türkmen Derneği Başkanı Arif Kurtoğlu ile Sancaklıkayadibi Semti Muhtarı Mustafa Kaya’yı ziyaret etti.

Mahalle muhtarları ile sık sık bir arada olan ve arzlarını yerinde dinleyen Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı, Şehzadeler ilçesine bağlı Sancaklıiğdecik ve Sancaklıkayadibi muhtarlarını ziyaret etti. Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, ilk olarak Sancaklıiğdecik Semti Muhtarı ve aynı zamanda Manisa Yörük Türkmen Derneği Başkanı olan Arif Kurtoğlu ile toplandı. Semtteki çalışmalar ve arzlarla alakalı Kurtoğlu ile görüş alışverişinde bulunan Daire Başkanı Ergün Aksoy, daha sonra Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’şan armağanlarını ibraz etti.

Aksoy, daha sonra Sancaklıkayadibi Semti Muhtarı Mustafa Kaya’yı ziyaret etti. Semtte arza mevzu olan yerleri muhtar Kaya ve yurttaşlarla görüşerek alakalı dairelere iletmek üzere anekdotlarını alan Aksoy, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’şan armağanlarını muhtara teslim ettikten sonra ziyaretini noktaladı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı