Gündem

‘Pervane Gönüller’ sergisi ile eserlerini görücüye çıkardılar

TOKİ 2 Kültür ve Sanat Merkezi’nde Rölyef eğitimi alan kursiyerler tarafından yapılan eserlerin sergilendiği “Pervane Gönüller” isimli serginin açılışı Yunus Emre Millet Çarşısı Fuaye Salonu’nda yapıldı. Sergi 9 Temmuz Cuma gününe kadar gezilebilecek.

Yunusemre Belediyesi kurslarında Yunusemre Halk Eğitim Merkezi’nden uzman hocalar eşliğinde eğitim gören kursiyerler, birbirinden güzel sanat eserleri sergiliyor. TOKİ 2 Kültür ve Sanat Merkezi’nde Rölyef eğitimi alan kursiyerler tarafından Yunus Emre Millet Çarşısı’nın 3. katında bulunan Fuaye Salonu’nda Pervane Gönüller isimli serginin açılışı yapıldı. Serginin açılışına Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Belediye Başkan Yardımcısı Şaver Yüksel, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ahmet Sak, Yunusemre Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ayşen Oğuz ve kursiyerler katıldı. Birbirinden güzel eserlerin yer aldığı sergiyi gezen Başkan Çerçi, “Bu güzel mekanda böyle güzel bir sergiyi açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yunusemre Belediyesi olarak sanat ve kültürü önemsiyoruz. Kültür, sanat, spor bizim nesillerimizin geleceğidir. Yeni neslimize sanat ve kültür anlamında çok şey kazandıracağız. Sergide emeği geçen herkesi kutluyorum.” dedi.

Başkan Çerçi, Rölyef Öğretmeni Kamile Taşkıran’a emeklerinden dolayı çiçek verdi. Sergi 9 Temmuz Cuma gününe kadar gezilebilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi