Gündem

Rektör Ataç’a plaket

Dr. Ahmet Ataç’ı ziyaret ederek, ‘Manisa Kendin Yap Projesi’ne sağladığı katkılar nedeniyle plaket takdiminde bulundu.

Rektörlük makamında gerçekleşen plaket takdiminde Dikici, Manisa Kendin Yap Atölyeleri Projesine verdikleri destek ve katkı için Rektör Ataç’a ve kendisinin nezdinde ekibine teşekkür etti.

Rektör Prof. Dr. Ahmet Ataç, “Kodla Manisa Projemizin geldiği aşamadan ziyadesiyle mutluyum” diyerek üniversite olarak Milli Eğitim Müdürlüğü’ne her zaman destek olmaya hazır olduklarını belitti.

Teknolojiyi etkin kullanan, araştıran, öğrenen ve üreten güçlü nesiller yetiştirmek için YENEP (Yeni Nesil Eğitim Mali Destek Programı) kapsamında 614 yaşları arasındaki öğrencilere katkı sağlaması amacıyla kurulan Kendin Yap Atölyeleri ile teknolojiyi eğitim hayatına dâhil ederek öğrencilere her türlü öğrenim imkânını sunulacak. Kendin Yap Atölyeleri sayesinde, öğrencilerin mesleki yönelimlerinin arttırılması ve geleceğin çocuklarının son teknolojiyle donatılmış merkezlerde eğitim almaları hedefleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi