Gündem

Rektör Ataç’tan Akhisar yerleşkesi inşaatına inceleme

Dr. Ahmet Ataç ve Rektör Destekçisi Prof. Dr. Mustafa Kazaz, Manisa Celal Bayar Üniversitesi’ne tahsis edilen daha önceki TEKEL arazisinde yer alan inşaatları araştırmak üzere, Tütün Eksperliği Akademiyi ve Akhisar İş Akademiyi’nu ziyaret etti.

Rektör Destekçisi Prof. Dr. Mustafa Kazaz’ın akademik personel ile asıllaştırdığı görüşmelerin ardından Rektör Ataç, Tütün Eksperliği Akademiyi Müdürü Prof. Dr. Rana Kibar ve Akhisar İş Akademiyi Müdürü Doç. Dr. Kadir Ay ile beraber Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yaptırılan 500 talebe kapasiteli Yükseköğretim Yurdu inşaatının yer aldığı şantiye alanını gezdi. Akhisar Gençlik ve Spor Müdürü Hasan Hüseyin Oktay, devam eden inşaatın vaziyeti ve özellikleri hakkında Rektör Ataç’a bilgilendirmede bulundu.

İnşaat alanına yapılan ziyaretin ardından Akhisar Kampüsüne geçilerek, Tütün Eksperliği Akademiyi Müdürü Prof. Dr. Rana Kibar ve Akhisar İş Akademiyi Müdürü Doç. Dr. Kadir Ay tarafından yeni açılan programlar ve mektebin mevcut fiziki vaziyeti hakkında Rektör Ataç’a sunum yapıldı.

Rektör Ataç ve birliktesikiler yapılan tahlillerin ardından ilçeden ufaladı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı