Gündem

Salihli Belediyesi çalışanları aşılandı

Sağlık Bakanlığı’nın Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında sürdürdüğü aşılama programı kapsamında Salihli Belediyesi çalışanları aşı oldu.

Salihli Belediyesi ve İlçe Sağlık Müdürlüğü işbirliğinde belediye polikliniğinde oluşturulan aşılama noktasında, sağlık ekibi tarafından belediye birimlerinde görev yapan personele aşıları yapıldı. İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından görevlendirilen sağlık ekibi, hiç aşı olmayan ve 2. doz aşısını yaptırmayan 56 personelin aşılama işlemini tamamladı.

“Sağlığımızı riske atmayalım, aşı olalım”

Salgının bir an önce kontrol altına alınması ve normal yaşama dönüş için aşının çok önemli olduğunu vurgulayan Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, tüm vatandaşları Covid-19 virüsüne karşı aşı olmaya davet etti. Pandemi döneminde özveriyle görev yapan tüm sağlık çalışanlarına ve belediye ekiplerine teşekkür eden Başkan Kayda, “Özlediğimiz günlere yeniden kavuşmak ve toplumsal bağışıklığın oluşması için tüm hemşehrilerimizi aşı olmaya davet ediyorum. İlçe Sağlık Müdürlüğümüz ile birlikte belediye polikliniğimizde personelimiz için aşı noktası oluşturduk ve personelimizin aşıları yapıldı. Amacımız, hem vatandaşlarımızı hem de mesai arkadaşlarımızı Covid-19 virüsüne karşı korumaktır. Korona virüs salgınını ancak toplumsal bağışıklığı artırarak hayatımızdan çıkarabiliriz. Bunun içinde hepimizin aşı olması gerekiyor. Aşılarını yaptıran tüm personelimize şifa diliyor, bizlere destek olan İlçe Sağlık Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi