Gündem

Salihli Fenerbahçeliler’de ‘Meriçeli’ dönemi

Olağan genel kurulunu gerçekleştiren Salihli Fenerbahçeliler Derneği’nde tek liste ile yapılan kongrede başkanlığa Seçkin Meriçeli seçildi.

Seçkin Meriçeli başkanlığında toplanan yönetim kurulu, ilk toplantısında görev dağılımı yapıp, ayrıca yapılması düşünülen projeleri masaya yatırdı.

Derneğin kurulduğu günden beri emeği geçen tüm üyelere teşekkür eden Salihli Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Meriçeli, “Ahirete intikal eden üyelerimizin mekanları cennet olsun. Onların kurduğu bu nadide derneği en iyi temsil etmek için tüm yönetim kurulu üyelerimizle birlikte çok çalışacağız. Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetimize sahip çıkarak genç nesillerimize spor sevgisini aşılamak için çabalayacağız. Fenerbahçe Spor Kulübümüzü tüm ortamlarda en iyi temsil etmek ve genç nesillere Fenerbahçeliliği aşılamak için çalışacağız” dedi.

“Bu ortamlar karşılıksız sevgi ile hizmet vermek isteyen kişilerin bir araya geldiği yerleridir” diyen Meriçeli, “Yönetim kurulumuz ile birlikte Salihli’miz için en güzel projeleri hayata geçirmek için çalışacağız” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi