Gündem

Salihli İYİ Parti’de Ulvi Murat Tunca güven tazeledi

İYİ Parti Salihli İlçe Teşkilatı’nda mevcut başkan Ulvi Murat Tunca, atama ile geldiği vazifeye bu kere delegenin güven oyu ile seçildi.

İYİ Parti Salihli İlçe Teşkilatı, 2. Bayağı Genel heyetini Trafik Parkta hakikatleştirdi. Korona virüs Covid-19 tedbirleriyle hakikatleştirilen kurultayın divan başkanlığı, İYİ Parti Genel Yönet Heyeti Abonesi Halil Aydoğdu yaparken, başkanlık için mevcut başkan Ulvi Murat Tunca ile İlyas Çınar yarıştı. Kullanılan 299 reyin 159’unu alan Ulvi Murat Tunca, yine başkan seçildi. 4 reyin geçersiz sayıldığı tercihte değişik aday İlyas Çınar ise 136 rey aldı.

Atama ile geldiği ilçe başkanlığı vazifesine bu kere delegenin güven oyu ile seçildiğini belirten Tunca “İyi ve mert insanlarla bu davada misyon yapmak onur verici. İYİ Parti sancağını Salihli’de daha üst seviyelere taşımak için idare heyeti ve partililerimizle beraber çaba edeceğiz” dedi. Tunca, kurultaya katılıp rey kullanana tüm abonelere ayrıca teşekkür etti.

Ulvi Murat Tunca Başkanlığı’ndaki İYİ Parti Salihli İlçe Yönetimi Atilla Aydın, Ayhan Kuman, Ayşe Yüksel, Bülent Ateş, Cafer Öztürk, Doğan Şener, Doğukan Kaan Gökçen, Emre Karamancı, Gamze Adıgüzel, Gamze Tunca, Göksal Akyol, Günay Beceroğlu, Günsel Kavas, Harun Özden, Hatice Çiftçi, Himmet Durmaz, Melike Türkmen, Muharrem Göktaş, Mustafa Gültekin, Müberra Ergün, Nazmiye Birinci, Nedime Altay, Nuket Kirpi, Nurettin Karakaya, Okan Şahin, Oral Baha Açar, Sabit Yalvaç, Sedat Aksoy, Ümit Tunç, Vildan Demiroğlu ve Zeynep Yılmaz’dan oluştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu