Gündem

Salihli Kapancıspor transfere hızlı başladı

Manisa Süper Acemi Küme’nin yeni takımlarından Salihli Kapancıspor, yeni sezon evveli transfer çalışmalarına süratli başladı. Kırmızı-siyahlı takım, 9 oyuncuyu transfer ederek renklerine bağladı.

Geçtiğimiz sezon çaba ettiği Manisa 1.Acemi Küme E Grubunu şampiyon bitirip, tarihinde ilk kere Süper Acemi Küme’ye yükselen Salihli Kapancıspor, transfer çalışmalarına çok süratli başladı. Ali Ortayol başkanlığındaki kulüp, ilk olarak ekibin başına teknik direktör olarak Abdullah Türkkan ile uyuşma sağlarken, kırmızı-siyahlılar şampiyon bir kadro kurma ismine daha sonra ise transfer bombardımanına başladı.

Salihli Kapancıspor, Gökçe Gümüş, Yusuf Işık, Tugay Pınar, Gökay Çobanoğlu, Nihat Günak, Murat Çark, Mehmet Ali Ayaz, Uğurcan Başaran ve Serkan Ongundağ’ı transfer ederek renklerine bağladı. Kırmızı-siyahlı takım, transfer ettiği oyuncuları tertip ettiği merasimle fotoğrafı kontrata imza attırdı.

Kapancıspor Kulüp Başkanı Ali Ortayol, neşeli, zaferlerle dolu sezon geçirmek için transfer çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu