Gündem

Salihli’de motorize ekiplere güneş gözlüğü jesti

Manisa’nın Salihli ilçesinde gözlük satışı yapan bir işyeri, Türk Polis Teşkilatı’nın 176.yılı kutlama etkinlikleri kapsamında Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan motorize ekiplere gözlük hediye etti.

İşyeri sahibi Hüseyin Varol, güneş gözlüklerini, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Mesut Doğan’ı ziyaret ederek, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Motorize Yunus ve Motorize trafik ekiplerine verdi.

Vatandaşların huzur ve mutluluğu ile can ve mal güvenliğini sağlamak için gece gündüz çalışan Türk Polis Teşkilatı’nın 176. kuruluş yıl dönümünü tebrik eden Varol, “Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği uğruna kendi hayatlarını riske atan milletimizin gözbebeği emniyet mensuplarımızı ziyaret ederek, haftalarını kutladık. Yaz döneminde motosiklet üzerinde görev yapan polislerimizi de güneş gözlüğü hediye ettik. Polislerimiz sağlıklı günlerde güle güle kullansın” dedi.

Salihli İlçe Emniyet Müdürü Doğan da hem ziyaretlerinden, hem de güneş gözlüğü jestinden dolayı Hüseyin Varol’a teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat