Gündem

Sarıgöl İlçe Sağlık Müdürlüğünden aşı kararlılığı

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde Sarıgöl İlçe Sağlık Müdürlüğü, tüm mahallelere giderek yerinde aşı uygulamasına devam ediyor.

Sarıgöl İlçe Sağlık Müdürlüğüne bağlı ekipler mahalle muhtarlarıyla koordineli olarak planlama yaparak korona virüse karşı aşılama çalışmalarına devam ediyor. Konu hakkında açıklama yapan İlçe Sağlık Müdürü Dr. Cenk Uğur Çelik, “Muhtarlarımızla koordineli bir şekilde planlama yaparak köylerimizi yapılan planlama doğrultusunda ziyaret etmekteyiz. Aşı hizmeti götürülen bölgede sağlık bakanlığımızın aşı programına dahil olan vatandaşlarımıza ulaşılarak bağışıklama hizmeti sunulmaktadır. Bu uygulama ile amacımız bir an önce hastalığa karşı vatandaşlarımızın bağışıklanmasını sağlamak ve toplumsal bağışıklama oranlarının istenen seviyeye gelerek hastalığı en aza indirmek” dedi.

Uygulamadan vatandaşların memnun olduğunu söyleyen Dr. Çelik, aşı biriminde çalışan sağlık personellerinin özveri ve azminden dolayı kendilerine teşekkür ederek bu uygulamanın devam edeceğini söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir evden eve nakliyat