Gündem

Sarıgöl’de ekipler mahalleleri gezerek aşı yapıyor

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri tarafından mahalle mahalle vatandaşların ayağına gidilerek korona virüse karşı aşılama yapılıyor.

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri korona virüse karşı aşılama çalışmalarına hız kazandırdı. Sağlık Müdürlüğüne bağlı ekipler mahalle mahalle vatandaşların ayağına giderek aşı çalışması yaptı. Vatandaşların uygulamadan memnun olduğunu söyleyen Sarıgöl İlçe Sağlık Müdürü Dr. Cenk Uğur Çelik, “Muhtarlarımızla koordineli bir şekilde planlama yaparak, köylerimizi planlama doğrultusunda ziyaret ederek aşı hizmetlerini yerinde yapmaktayız. Bölgede Sağlık Bakanlığımızın aşı programına dahil olan vatandaşlarımızı ulaşarak bağışıklama hizmeti sunulmaktadır. Aşılama çalışmaları ile toplumun hastalığa karşı bağışıklık kazandırılmasını sağlamaktır. Bilindiği gibi bunun tek çaresi aşılanmaktır. Bağışıklık oranın en aza indirmek için aşılama çalışmalarımız devam edecektir. Vatandaşlarımızın aşılamaya gönüllü gelmeleri, özveri ile çalışan aşılama ekiplerimize ve köy ve mahalle muhtarlarımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Öte yandan ekipler ilçede faaliyet gösteren üzüm işletmelerinde çalışan üzüm işçilerini de aşılamaya başladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi