Gündem

Tayini çıkan hakim ve savcılar Sarıgöl’e veda etti

Düzenlenen veda yemeğinde tayini çıkan hakim ve savcılara plaket takdim edilerek teşekkür edildi.

Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde tayini çıkan hakim ve savcılar için veda yemeği düzenlendi. Yemeğe ilçe protokol üyeleri ile Sarıgöl Adliyesi müdürleri ve personelleri katıldı.

Veda programında bir konuşma yapan Sarıgöl Kaymakamı Ali Arıkan, “Ben yaklaşık iki yıldır buradayım. Kendileri ile bu şirin ilçemizde çok güzel bir çalışma ortamımız vardı. Fakat pandemi sosyal ilişkilerimizi geliştirmemize imkan vermedi ama kendileri ile çok iyi bir uyum içerisinde çalıştık. Burada şahsım adına haklarımı helal ediyorum onlardan da haklarını helal etmelerini istiyorum. Gittikleri yerlerde kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk ise, “Yine bir veda yemeğindeyiz, yine diyorum çünkü bizler bu mekânın sahibi bu toprağın çocuğu olunca hep böyle veda yemeklerinde uğurlayan kısmındayız. 7 yıllık görev süresi boyunca da bir çok hakim ve savcımızı da uğurlayan kısmındaydık. Tam her şeye alıştık diyoruz bir bakmışız ki temmuz ağustos ayları gelmiş bir anda tayin döneminde buluyoruz kendimizi. Güzel çalışmalar oldu. Ben adaleti hakkı ve hukuku doğru olarak tesis ettiklerini gördüm. İnşallah gittiği yerlerde de adaleti ve hakkı, hukuk çerçevesinde doğru bir şekilde tesis edeceklerine inanıyorum. Sarıgöl’de güzel iz bıraktılar. Sarıgöl’de her zaman kapılarının açık olduklarını bilsinler istiyorum. Gittikleri yerlerde başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından teşekkür plaketleri takdim edilen hakim ve savcılardan Cumhuriyet Savcısı Emre Pala’nın Gaziantep’in Nizip ilçesine, Cumhuriyet Savcısı Süleyman Can Uslu’nun Antalya’nın Akseki ilçesine, Hakim İlker Yavuz Kahyaoğlu’nun Osmaniye’ye, Hakim Şafak Yıldırım’ın ise Iğdır’a atandığı belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al google.com.tr izmir saç ekim izmir saç ekim merkezi izmir web tasarım web tasarım google seo hizmeti manisa haberler ordu haberler beğeni satın al google seo lesonya görev yap para kazan izmir evden eve nakliyat izmir tentebodrum tente izmir korsan taksi